World of Trucks Sözleşmeleri Soru Cevap (SCS Yanıtladı!)

Merhaba arkadaşlar SCS Software Resmi bloğu üzerinden cevapları oldukça merak edilen World of Trucks Sözleşmeleri Soru Cevap‘larını yayınladı! SCS Software Ayrıntılı bir World Of Trucks Sistemi temellerini Euro Truck Simulator 2 1.22 Güncellemesi ile resmi olarak attı. Euro Truck Simulator 2 ve tabiki American Truck Simulator için Gelecekte ve ilerleyen güncellemelerle bizleri sıradışı bir tek oyunculu ve çok oyunculu çevrimiçi deneyim bekliyor. Daha fazla detay için ayrıntılı türkçe çevirimize göz atınız.

SCS Software: World of Trucks Sözleşmeleri Soru Cevap! Türkçe Çeviri:

world of trucks sözleşmeleri soru cevap
World of Trucks Sözleşmeleri Soru Cevap (SCS Yanıtladı!)

Selamlar!

ETS 2 1.22 Açık Beta Güncellemesi başlangıcından bu yana, yeni Harici (Dış) Sözleşme özelliği ve daha fazlası ile ilgili bir sürü geribildirim aldık. En çok sorulan sorulardan bazılarını cevaplamak istiyoruz.

Bunu yapmadan önce, hatırlatmak isteriz: beta sürümüne katılmayı tercih eder ve eğer bir hata bulup bildirmek isterseniz, bu tür konulara bakılması için sadece tek bir kanal kullanmalısınız – Bizim Forum. Lütfen eklediğinizden emin olun:

  • Ne olduğunun ayrıntılı açıklaması.
  • game.log.txt
  • game.crash.txt (eğer bir kaza olursa)
  • net.log

Windows makinelerde, tümü burada bulunabilir Belgelerim -> Euro Truck Simulator 2 Klasörü. Sık sık bu dosyalar olmadan tam sorunu kesin bir şekilde belirlemek mümkün değildir, bu nedenle bu tür tam raporlar büyük takdir görmektedir.

S & C (Soru & Cevap)

S: Neden Bütün sözleşmeler için aynı 6 saat sınırı var?
C: Şu andaki ilk testler sırasında, nispeten aynı kısa zaman penceresi içinde olduğumuzdan süre sınırı sabit. Beta güncellemeleri sırasında, birden fazla sunucu yeniden başlatılabilir, ve başlangıçta daha uzun teslimat sürelerini mevcut yapmayarak, teslimatı ortada bırakan sinir bozucu oyuncuları önlemek istedik. Gelecekte bu işlevi geliştirmeyi planlıyoruz, zaman sınırı işe bağlı olarak ayrı ayrı belirlenecektir. Sözleşme teslim sınırları sıkı bir şekilde gelecek oyun uygulanması ile ilgili, ve eğer kargo süresi geçerse neler olabileceğinin çeşitli sonuçları vardır (Bunun için bizi izlemeye devam edin lütfen).

S: Ben “Işınlanmadan” World of Trucks işi alıp götürmek istiyorum.
C: Bu mükemmel anlaşılabilir bir durumdur, gelecek World of Trucks güncellemesi ile bunu mümkün kılmayı hedefliyoruz, şimdilik kuruluma olabildiğince basit, ”Hızlı İş” türü ile başladık.

S: Tek oyunculu oyunu çok oyunculuya (multiplayer’a) dönüştürmeyimi planlıyorsunuz?
C: World of Trucks mevcut tek kişilik oyunun yanında isteğe bağlı oluşturulan bir katman olarak öngörülmektedir. Tek oyunculu deneyimi geliştirmeye devam edeceğiz ve standart oyuna daha fazla özellik ve içerik katacağız, ama bu elden geçirmeyi ve çoğu oyuncuda neler bozuk (kırık) düşünmeyi istemediğimizden “düzeltme” olmasını istemiyoruz. World of Trucks gerekir – sonunda – zengin alternatif bir ”metagame” deneyimi teklifi – ama kontrollü – oyuncu için oyuncu etkileşimi, Sanal Kamyon Şirket kurma imkanı, ve sonunda aynı dünyayı paylaşmak ve ortak çok oyunculu oyunda konvoy makyajı yapmak mümkün.

S: Bütün World of Trucks sözleşmeleri için oyunda 90 km/h hız sınırı zorlaması var. Bunu devre dışı bırakmak istiyorum. Neden ben yapamıyorum?
C: World of Trucks geleceğinde aynı evren birçok oyuncu tarafından paylaşılacak, bütün oyuncuların aynı koşullarda olduğundan emin olmak için eşit fırsatlar gibi sınırlamalar var. Şu anda oyuncunun tercihlerine göre, bazı oynanış yönlerinin kontrolünün katılığı ve deneyimi özelleştirebilme yeteneği arasındaki doğru dengeyi arıyoruz. Her durumda, oyunun özünde herkesin uymak zorunda olacağı “Standart” kurallar kümesi olmalıdır böylece oyuncular ve onların becerileri arasında adil bir karşılaştırma olacaktır. Hız sınırlayıcı şu anda böyle bir sınırlama için sağlam bir aday gibi görünüyor – aksi halde insanlar fiziksel ve yasal kuralları bükebilirdi kitabına göre oynayan oyuncular üzerindede bir avantaj oluşmaktadır.

S: World of Trucks başlangıç şehrimi değiştirebilir miyim?
C: Betadan sonra yeniden seçebilmek mümkün olacak. Ancak, gerçekten bunu yapmak zorunda değilsiniz. Orada bunun uzun vadeli sonuçları yoktur, yanlış seçilen bir başlangıç noktası diye bir şey yok. Bu seçim sadece World of Trucks işleri dizesini başlatmak için gerekliydi.

S: Neden World of Trucks ve İskandinavya arasında hiçbir sözleşme yok?
C: Şu anda sadece Temel oyun World of Trucks’a bağlı. Lütfen bize karşı sabırlı olun, biz zaten World of Trucks için GoingEast!, Scandinavia ve gelecekteki herhangi bir harita DLC ‘sinin bağlanmasına izin vermek için sistem üzerinde çalışıyoruz.

S: WOTR zamanı ve Oyun zamanı kavramları hakkında kafam karıştı, neden başka bir saat tanımlandı, işler ile çalışırken mevcut oyun zamanını nasıl kullanabiliriz?
C: İlk yorumlara dayanarak, oyun ve sitedeki World of Trucks zaman sunumunu geliştirmeye ihtiyacımız var gibi görünüyor. Bütün sistem gerçek zamanlara dayanmaktadır, mantıksal nedenlerle oyun zamanı “sıkıştırılmış” değil – insanlar oyun oynarken ve sürekli aynı işin binlerce veri paylaşımı varken, her faaliyetlerini koordine etmek için onların yerel oyun zamanını kullanamazsınız. Ve daha iyi anlaşılır küresel bir zaman kavramına dayalı olmalıydık – evrensel Zaman Koordinatları gibi – yerine tekrar yapay bir şey daha.
Yani bütün sunucularda World of Trucks zamanı kullanımı olacak, ama sonuçta oyuncu konforu için yerel zaman dilimi ayarlanabilirdi ve solda göreceli zamanı gösteren bir süre yerine herhangibir mutlak zamanın listelenmesi için bir şeyler ayarlamaya çalışacağız.

S: Web’de World of Trucks sözleşmelerinin ne kadar ücreti olduğunu göremiyorum?
C: Şimdi başlattıklarımız ara bir adımdır, kalıcı çevrimiçi sistem ile standart tek oyunculu oyunu birleştiren bir hibrid (melez). Hızlandırılmış tek kişilik oyun ihtiyaçları için birkaç yıl önce mevcutta kurulmuş olandan farklı oranlar ve maliyetler ile World of Trucks içerisinde tamamen ayrı bir ekonomi sistemi daha tanıtacağız. Şuan oyun World of Trucks sözleşmeleri için para alıyor gibi biraz kafa karıştırıcı olabilir ama bu sonsuza kadar sürmeyecek.

S: Neden WOTR işleri için yakıt tüketimini göremiyorum?
C: Konuştuğumuz gibi bunun üzerinde çalışıyoruz ve umarım beta sonuna kadar bir şekilde etkin olacaktır. VTC oynanışını tanıttığımız zaman doğru kullanımda yakıt tüketimi ve ilgili harcamalar World of Trucks gelişiminin bir sonraki aşamasının bir parçası olacak. Şu an için herhangi bir kamyon sürücüsü ile hala yakıt tüketilir, sadece bizim çevrimci iş Sözleşmeleri veya hatta standart tek oyuncu işler bile kesintiye, gecikmeye uğrayabilir bunu rapor etmek o kadar basit değildir.

S: Bir sonraki sözleşme seçimimde World of Trucks’ta görüntülenen, bana yardımcı olacak bir harita görmek istiyorum.
C: Biz de görmek istiyoruz. Ve bunun üzerinde çalışıyoruz :).

Ekstralar

S: Volvo Kamyon sesleri ne oldu? 

C: Şu anda sfx dengeleme cilalamasından geçiyor. Özellikle de kabin sesleri biraz “dengesiz” durumda gerçekten. Bu oyun güncellemesi oyuna yeni bir gerçek kamyon ses kayıtları partisi başlatıyor, maddeler hala geçerli betalarda biraz hamdır (çiğdir).

Saygılarımızla,

Simülasyon Merkezi Blog

Simülasyon Merkezi Forum