SCS Software: Orta-Amerika Kamyonculuk Fuarı 2016

SCS Software Orta-Amerika Kamyonculuk Fuarı 2016 için çoktan bavullarını hazırladı bile! Resmi blog üzerinden Orta-Amerika Kamyonculuk Fuarı 2016 (Mid-America Trucking Show 2016) isimli bir haber yayınlayan SCS Ekibi bu muhteşem Atlantik Okyanusu gezisine çıkmak için oldukça hevesli görünüyor. American Truck Simulator için yaptıkları gezilerdende bu tarz yolculuklara aşina olan SCS Ekibi öncelikli amacının İş kovalamak ve araştırma yapmak olduğunun altını çiziyor. 😛 31 Mart ile 2 Nisan 2016 tarihleri arasında, Kentucky Louisville‘de gerçekleşecek olan, Orta-Amerika Kamyonculuk Fuarı 2016‘ya (Mid-America Trucking Show 2016’ya) CEO Pavel Sebor‘da dahil olmak üzere altı kişilik bir ekiple, siyah üzeri American Truck Simulator logosu baskılı tişörtleri ile ellerinde kameralar bulunarak üç günlük bir maceraya atılacak olan SCS Software Ekibi yakın takibimizde! 😀 Daha fazla detay için Lütfen Türkçe Çevirimize göz atınız.

SCS Software: Orta-Amerika Kamyonculuk Fuarı 2016 Türkçe Çeviri

Zaten American Truck Simulator üzerinde çalışırken Atlantik Okyanusu’na birkaç gezi yapmıştık, ama anlaşılan daha sık orada olmaya ihtiyacımız olacak. Orada iş kovalamak ve araştırma yapmak için.

Bu büyük kamyonculuk sanayisi olayı sadece her ikimiz içinde köşede duran bir fırsattır – Orta-Amerika Kamyonculuk Fuarı 2016 31 Mart ve 2 Nisan 2016 arasında Kentucky Louisville’de gerçekleşiyor!

Ekibimizin altı kişisinden oluşan bir tayfa (CEO’muz Pavel Sebor dahil), American Truck Simulator logolu koyu tişörtleri ile tanınması kolay bir şekilde çoğunlukla ellerinde kameralarla hızlı tempoda koşturarak üç gün boyunca orada olacak. Eğer sizde fuarı ziyaret etmeyi planlıyorsanız ve bizle çarpışırsanız, merhaba dediğinizden emin olun!

orta-amerika kamyonculuk fuarı 2016
SCS Software: Orta-Amerika Kamyonculuk Fuarı 2016

Saygılarımızla,

Simülasyon Merkezi Blog

Simülasyon Merkezi Forum