SCS Software: Mutlu Noeller ve Mutlu Yıllar!

SCS Software: Mutlu Noeller ve Mutlu Yıllar diyerek bütün fanlarına yeni yıl mesajı verdi. 2016 yeni yılımızı büyük bir içtenlikle kutlayan SCS Software bizleri Büyük Yeniliklerinde beklediğinin mesajını verdi. Şu an için yayınlanan Euro Truck Simulator 2 Steam Güncellemesi ile oyuna muhteşem bir noel motifli ana menü ”masaüstü” ekranı eklendi. 2016‘da bizleri yeni araçlarla tanıştıracakları ve detayların yakında geleceğini açıkladılar. Bunların dışında yıl sonundan önce yeni güncellemeler için süprizler bizleri beklemekte. Daha fazla detay için lütfen türkçe çevirimize göz atınız.

SCS Software: Mutlu Noeller ve Mutlu Yıllar! Türkçe Çeviri:

SCS Software: Mutlu Noeller ve Mutlu Yıllar!

Selamlar Kamyoncular!

Bugün size Mutlu Noeller ve yeni yıl 2016’da herşeyin gönlünüzce olmasını diliyoruz.

scs software: mutlu noeller ve mutlu yıllar
SCS Software: Mutlu Noeller ve Mutlu Yıllar!

Birçoğunuz yıl sonunda tekrar herhangi bir özel etkinlik yapıyormusunuz diye soruyor. Ne yazık ki, hazırlıklar için zamanında yönetim yapmadık. Son birkaç ay içinde daha düzenli olarak özel etkinlikler yapmanıza olanak tanıyacak yeni World of Trucks işlevleri üzerinde çalıştık. Bu beklenen bir şey, ama hala bu özellik için zaman harcamamız gerekiyor.

Ancak, yılın bu özel zamanı tamamen görmezden gelmedik! Şu an itibariyle, zaten küçük bir oyun güncelleştirmesi Steam’de yükleniyor, Steam sürümü olmayan kullanıcılar için düzenli olarak Updater aracılığıylada dağıtılacak. Bu, neşeli bir oyun sahnesi için yepyeni bir Noel motifli ana menü “masaüstü” ekranı içeriyor – aslında yukarıdaki resimde gördüğünüz büyük sahne.

Blogger, facebook ve twitter’da bizi takip eden, ve YouTube kanalı filmlerini izleyen bizim trucksim’lere, sadık kaldıkları için içtenlikle teşekkür ederiz.

Gelecek yıl bizim oyun hayranları için iyi bir yıl olmalı – size tonla yeni şey getirmek için gidiyoruz, ama sadece Euro Truck Simulator 2 değil, artık American Truck Simulator için de. Her ne kadar biraz planlarımızı geciktirmiş olsakta, oyun evrenimizi tanıştırmak için daha ilginç bazı araçlarımız var. Yakında bu konuyu daha fazla anlatmak için sabırsızlanıyoruz.

Ama henüz veda etmiyoruz. Yıl sonundan önce burada güncellemeler için birkaç mesaj göndermeyi planlıyoruz. Tartışmak için birkaç heyecan verici ek konu vardır. Bizi izlemeye devam edin!

Saygılarımızla,

Simülasyon Merkezi Blog

Simülasyon Merkezi Forum