Euro Truck Simulator 2 Fransa Çok Yaşa!

SCS Software tarafından Euro Truck Simulator 2 Fransa Çok Yaşa sloganı ile Fransa DLC‘si resmi olarak duyuruldu. Euro Truck Simulator 2 Fransa DLC‘si ile Fransa‘nın tamamı oyuna dahil edilecek. Fransa Çok Yaşa sloganından gücünü alan Euro Truck Simulator 2 harita ekibi sıkı bir şekilde yeni Genişleme DLC‘si üzerinde çalışıyor. Sadece bunlarlada yetinmeyen SCS Software, oyun dünyasındaki mevcut bölgelerinde elden geçireleceğini hayranlarının bilgisine ivedilikle sunuyor. Örneğin Paris‘in tamamı elden geçirelecek ve buna dayanarak söyleyebilirizki artık Euro Truck Simulator 2 oyuncularını yeni ağaçlar ve maki bitki örtüsü eşliğinde muhteşem bir sürüş deneyimi bekliyor. SCS Ekibi‘ninde deyimi ile mezelik görüntüler ve Türkçe Çevirimiz ile sizleri baş başa bırakmak istiyoruz…

SCS Software: Euro Truck Simulator 2 Fransa Çok Yaşa! Türkçe Çeviri

Size hattımızda oluşan çeşitli yeni şeylerden daha fazlasını göstermeye başlamanın zamanı geldi. Artık tek bir zaman tek bir proje şirketi değiliz, şimdi laboratuvarlarımızda geliştirilmekte olan birkaç yeni güzel şey var.

Euro Truck Simulator 2 harita takımı oyun için yeni önemli bir DLC genişlemesi üzerinde sıkı bir şekilde çalışıyor. Şimdi bütün ülkeyi kapsayacak şekilde Fransa ile oyunu biraz genişletiyoruz. Bu aynı zamanda mevcut alanlara dokunan bir sürü şey içerir(Örneğin Paris bölgesinin toplamı elden geçirilecek). Görsel olarak yükseltilmiş olsalar bile dünyanın değişen parçaları elbetteki hala baz oyununun içinde erişilebilir olacak.

İşte dünyanın daha kırsal kesiminden gelen mezelik görüntülerden bir çift. Çalışmalar hala devam etmektedir (Bazı karelerde yeni ağaçların ve makinin (çalıların) yer tuttuğunu fark edeceksiniz).

fransa çok yaşa
Euro Truck Simulator 2 Fransa Çok Yaşa!
fransa çok yaşa
Euro Truck Simulator 2 Fransa Çok Yaşa!
fransa çok yaşa
Euro Truck Simulator 2 Fransa Çok Yaşa!

fransa çok yaşa

 

Saygılarımızla,

Simülasyon Merkezi Blog

Simülasyon Merkezi Forum