Euro Truck Simulator 2 1.24 Güncellemesi Açık Beta’da

SCS Software tarafından, Euro Truck Simulator 2 1.24 Güncellemesi‘nin Açık Beta’da olduğu bütün hayranlara resmi blog üzerinden bildirildi. Euro Truck Simulator 2 1.24 Güncellemesi Steam üzerinden Açık Beta olarak bütün oyunculara sunuldu. Herzamanki gibi beklentilerin oldukça üzerine çıkan SCS Software Ekibi hayranlarının karşısına mükemmel bir güncelleme sundu! Euro Truck Simulator 2 1.24 Güncellemesi‘nin öne çıkan büyük özellikleri; World of Trucks Sözleşmeleri artık doğrudan oyundan içinden alınarak kullanılabilir olması ve Going East, Scandinavia DLC’lerinin desteklenmesi, Fiziksel kamyon ve dorse bağlama simülasyonu olarak kendini göstermektedir.

SCS Software: Euro Truck Simulator 2 1.24 Güncellemesi Açık Beta’da Türkçe Çeviri:

Yeni bir oyun güncellemesi dalgası gelmek üzere. Truck Sim ikizlerimiz için açık betalarda aşamalı bir yayın yapmaya gidiyoruz. İlk satırda Euro Truck Simulator 2 için 1.24 Güncellemesi yer alacak. Aynı anda çok fazla şeyden çok fazla geri bildirim almak istemiyoruz, bu yüzden biraz daha sabrınızı deneyeceğiz, ve American Truck Simulator Açık Beta Güncellemesi için bir yada iki gün bekleteceğiz. (+Sonunda Arizona!).

Her büyük oyun güncellemesinde olduğu gibi, kaputun altında yüzlerce değişiklik ve düzenleme var, ancak sistemdeki çok önemli iki yeni özellik ve kayda değer bir dizi değişikliğin kısa bir Değişiklik Günlüğü (Changelog):

BAŞLICA YENİ ÖZELLİKLER

 • World of Trucks Sözleşmeleri artık doğrudan oyundan alınarak kullanılabilir – Şimdi Sözleşmelerde Going East ve Scandinavia DLC bölgelerindeki yerleride destekliyoruz.
Euro Truck Simulator 2 1.24 Güncellemesi
Euro Truck Simulator 2 1.24 Güncellemesi Açık Beta’da
 • Fiziksel kamyon ve dorse bağlama simülasyonu (seçenek) – Yeni dorse bağlama seçeneği beşinci tekerlek ve kilit noktası için tam bir fiziksel çarpışma simülasyonu kullanır – Gerçek bir kamyon sürücüsü gibi sizde aynı mücadele ile karşı karşıya kalacaksınız.
Euro Truck Simulator 2 1.24 Güncellemesi
Euro Truck Simulator 2 1.24 Güncellemesi Açık Beta’da

Gelişmiş Dorse Bağlama İşlemi:

KOD

 • Hızlanma vurgulaması (uyarısı) devre dışı bırakılabilir (seçenek).
 • Tork çevirme simülasyonu büyük ölçüde geliştirildi.
 • Otomatik şanzıman tepkileri geliştirildi.
 • XInput desteği eklendi.
 • 4. ve 5. denetleyiler (kontroller) için UI desteği eklendi.
 • SKRS algılaması ve desteği.
 • Vites değiştirme seçicilerinin artık pozisyon tabanlı anahtarlar için UI desteği var.

VERİ VE MODLAMA

 • Scania kamyonlara tekrar yapılmış aksesuarlar eklendi (intake, maske, tampon, çamurluk vs.)
 • Birim adı düzeltmeleri, en iyi iç aksesuar ve diğer bazı modların güncelleştirilmesi gerekir.
 • Hasar parametreleri game_data.sii’dan dışarı taşındı ve biraz daha ekleme yapıldı (Hasar faktörleri ve aşınma dahil edildi).
 • Verilere dayalı motorlar (tork aşamaları, devir limitleri).
 • Geri bildirim verileri için XInput eklendi (force_feedback.sii).
 • Tork çevirme fiziği verileri eklendi, manuel kavrama (debriyaj) verileri ayrıştırıldı.

Steam betalar bölümde public_beta’yı bulabilirsiniz. (Steam client -> KÜTÜPHANE -> Euro Truck Simulator 2’ye sağ tıklayın -> Özellikler -> Betalar Sekmesi -> public_beta – 1.23 public beta) Şifre gerekli değildir. Bir Kelimeye Dikkat: Profilinizi yedeklediğinizden emin olun ve betaları kurmayı denemeden önce oyun verilerinizi kaydedin.

Lütfen bu güncelleştirmenin hala sadece bir test sürümü olduğunu unutmayın, mükemmel olması için bekleyin ve sonlanana ve stabil olana kadar ondan uzak durmalısınız. Yine de merak ediyorsanız ve cilalanmasında bize yardımcı olmak istiyorsanız, yardımınızı büyük ölçüde taktir ederiz. Lütfen forumumuzda herhangibir hata bildiriminde bulunun.

Saygılarımızla,

Simülasyon Merkezi Blog

Simülasyon Merkezi Forum