ETS 2 – ATS Ultimate Tekerlek Özelleştirmesi

SCS Software tarafından ETS 2 – ATS Ultimate Tekerlek Özelleştirmesi özelliği resmi olarak duyuruldu. Euro Truck Simulator 2 1.23 Güncellemesi ve American Truck Simulator 1.2 Güncellemesi ile oyuna eklenecek olan Ultimate Tekerlek Özelleştirmesi özelliği gerçekten takdir edilecek boyutta. Neredeyse limitsiz denebilecek kadar fazla Tekerlek Özelleştirme seçeneği simülasyon severleri bekliyor. Geçmişten geleceğe doğru kıyaslandığında Tekerleklerin sadece monolitik bir parça olduğunu belirten SCS Software Ekibi oldukça geliştiklerini belirtiyor. Artık tekerleklerGöbek, göbek kapağı ve vidalar olmak üzere birçok bölüme ayrılmış durumda. Sadece bunlarlada yetinmeyen SCS Ekibi oldukça fazla Tekerlek Özelleştirme Seçeneği ekleyerek anlaşılan oki bizleri tatmin etmek istiyor.  Euro Truck Simulator 2 1.23 Güncellemesi ve American Truck Simulator 1.2 Güncellemesi ile Steam Workshop desteğinin gelecek olmasının yanı sıra az önce duyurulan Ultimate Tekerlek Özelleştirmesi özelliği gerçekten tam bir bomba oldu. Çok sınırlı özelleştirme seçeneklerine sahip olan tekerlekler artık tarih oluyor! Gelişmiş Tekerlek Özelleştirmesi özelliğinin yaklaşan güncelleme ile birlikte hem Euro Truck Simulator 2 ve hemde American Truck Simulator için aynı anda sunulacağınıda altını çizerek belirtmek istiyoruz. Çok daha detaylı olarak dinamik bir şekilde bu yeni özelliği gözlemlemek için yayınlanan Resmi Video‘yu izlemelisiniz! Tekerlek haberleri sadece bunlarlada sınırlı değil; SCS Software çok yakında ekstra tekerlek ayarlama seçenekleri içeren küçük ama cool bir DLC yayınlayacak. Daha fazla detay için sizleri Türkçe Çevirimiz ile baş başa bırakmak istiyoruz…

SCS Software: ETS 2 – ATS Ultimate Tekerlek Özelleştirmesi Türkçe Çeviri

Sadece Steam Workshop desteği değil, bir sonraki ETS2 ve ATS güncellemesi ile gelen bir başka önemli özellik daha var. Nerede olduğumuz karşılaştırıldığında, sadece bir yıl kadar önce bütün tekerlekler sadece monolitik bir kamyon parçasıydı, bunu söylemenin başka yolu yok: Ultimate tekerlek özelleştirmesini sunabilmek için gidiyoruz!

ultimate tekerlek özelleştirmesi
ETS 2 – ATS Ultimate Tekerlek Özelleştirmesi

Çok sınırlayıcı olduğundan dolayı, mevcut sistemle asla oldukça mutlu değildik. Tekerlek özelleştirmeleri daha çeşitli, daha esnek, daha çeşitli olmalı! Birden fazla bileşene bölünmüş tekerleklerimiz: Lastik ve Disk ayırması yakın zamanda tanıtıldı, şimdi buna ek olarak diskin özelleştirilebilir alt bileşenleri eklendi: Göbekler, göbek kapakları ve vidalar.

Yaptığımız bu küçük video klibine göz atın. Bu özelliğin hareketlerini Statik (sabit) ekranın aksine takdir etmek daha kolay olacaktır:

Gelişmiş tekerlek özelleştirmesi yaklaşan güncelleme ile hem Euro Truck Simulator 2 ve hemde American Truck Simulator için aynı anda gelecek. Sadece isteğinize göre mevcut tekerlek modeli parçalarını bölmeler halinde farklı görünebilecek geniş bir yelpazede verecek. Bunun üstüne, yakında ekstra tekerlek ayarlama seçenekleri içeren küçük ama cool bir DLC yayınlayacağız – boyanabilir metal parçalar yada çılgın tasarımlar gibi şeyler. Bizi izlemeye devam edin!

Saygılarımızla,

Simülasyon Merkezi Blog

Simülasyon Merkezi Forum