Bus Simulator 16 Satış Fiyatı ve Yeni Görüntüler

Astragon Entertainment GmbH tarafından Bus Simulator 16 Satış Fiyatı ve Yeni Görüntüler‘ini içeren çok önemli açıklamalar yapılmaya devam ediyor. Stillalive Studios tarafından geliştirilen ve Astragon Entertainment GmbH tarafından yayınlanacak olan Bus Simulator 16 Satış Fiyatı ve Yeni Görüntüler‘ine ait bütün detayları sizlere aktarmak istiyoruz. Önceki haberimizdede bilgilerinize sunduğumuz üzere beklenmeyen sorunlarla karşılaşıldığından dolayı Bus Simulator 16 Çıkış Tarihi 2 Mart 2016‘ya ertelenmişti. Bu ertelemenin ardından Bus Simulator 16 Ekibi oyunun Satış Fiyatı‘nı ve Yeni Görüntüler‘ini hayranlara sunmaya devam ediyor. Aktarılan resmi bilgiye göre Bus Simulator 16 Satış Fiyatı 24,99 Euro olması planlandı! Oyun hem Steam hemde Amazon gibi diğer platformlar üzerinden 24,99 Euro olarak satışa sunulacak. Eğer Amazon üzerinden PC Steam Kodu satın almak isterseniz fiyatın 29,74 Euro olacağı verilen bilgiler arasında. Ülkemiz açısından Bus Simulator 16 Satış Fiyatı‘nı 24,99 olarak değerlendirdiğimizde Türkiye Satış Fiyatı şu anki döviz kuru ile 82 TL gibi bir rakama denk gelmekte.  Alman Yayın Ortakları‘nın fiyat politikasını düşündüğümüzde rakamda fazla indirim beklememenizi belirtmek isteriz. Bus Simulator 16 Türkiye Satış Fiyatı‘nın 59 – 69 TL arası olması tahminimizce ideal olacaktır.

BUS SİMULATOR 16 SATIŞ FİYATI: 24,99 EURO

Bunların dışında MAN Lion’s City A23 Körüklü ve MAN Lion’s City A37 Solo otobüslerine ait görüntüler paylaşan ekip espirili bir dille otobüslerin herzaman mavi olmak zorunda olmadığını belirtiyor. 🙂

Bus Simulator 16 Satış Fiyatı ve Yeni Görüntüler Hakkında Açıklama Türkçe Çeviri:

bus simulator 16 satış fiyatı
Bus Simulator 16 Satış Fiyatı ve Yeni Görüntüler

“Her zaman mavi olmak zorunda değildir” sloganına göre bahar güneşiyle şehir merkezindeki alışveriş merkezine doğru yeni boyanmış MAN Lion’s City A37 ile yoldayız.

bus simulator 16 satış fiyatı
Bus Simulator 16 Satış Fiyatı ve Yeni Görüntüler

Herkes Binsin: Bu MAN Lion’s City A23 Körüklü otobüs bir sonraki otobüs durağına doğru yolda. Sadece 02 Mart, 2016 resmi çıkış tarihine kadar umut arıyoruz!

Bus Simulator 16 Amazon Sayfası:

Bus Simulator 16 Amazon Sayfası İçin Tıklayın

Bus Simulator 16 Steam Sayfası:

Bus Simulator 16 Steam Sayfası İçin Tıklayın

Saygılarımızla,

Simülasyon Merkezi Blog

Simülasyon Merkezi Forum