American Truck Simulator Resmi Çıkış Tarihi Açıklandı!

Sorununda beklenen oldu ve American Truck Simulator Resmi Çıkış Tarihi Açıklandı! Oyunun 3 Şubat 2016 tarihinde bütün dijital ve perakende mağazalarda yayınlanacağı bildirildi! American Truck Simulator Çıkış Tarihi‘ni resmi ağızdan duymak bütün simülasyon oyuncu platformunu tatmin edecektir. Oyunun ilk sürümü ile Kaliforniya Eyaleti ve birkaç kamyon bizleri bekliyor ancak SCS Software oldukça kararlı ve bütün ilgili kamyon üreticilerinden lisans alabilmek için elinden geleni yapmaya hazır. İlerleyen süreçtede bütün Kuzey Amerika kapsanacak. Gerçekten çok mutlu ve aynı zamandada heyecanlıyız! Daha fazla detay için lütfen Türkçe Çevirimiz’e bakınız.

SCS Software: American Truck Simulator Resmi Çıkış Tarihi Açıklandı! Türkçe Çeviri

American Truck Simulator Çıkış Tarihi

american truck simulator resmi çıkış tarihi
American Truck Simulator Resmi Çıkış Tarihi Açıklandı!

Sonunda, American Truck Simulator ilk baskısının resmi çıkış tarihini işlemek için hazırız; Oyun 3 Şubat 2016 tarihinde dijital ve perakende mağazaları vuracaktır.

Bizim blog okuyucularının şimdiye kadar şüphesiz bildiği gibi, bu sürüm sadece yoldaki ilk adım olacaktır. Temel oyun sürümü ile birkaç kamyon ve Kaliforniya Eyaleti gibi büyük vizyonlarımızdan sadece bir kısmını size getiriyoruz. Sonunda bütün Kuzey Amerika‘yı kapsayacak ve oyuna kamyonları eklemek için bize lisans izni vermesi için ilgili her kamyon üreticisini kovalayacağız.

İyi şekilde ayarlamak için biz buradan başlıyoruz. Sıkı tutunun!

Saygılarımızla,

Simülasyon Merkezi Blog

Simülasyon Merkezi Forum

2 YORUM

Comments are closed.