American Truck Simulator Multiplayer Çıkış Detayları

WoTrMP Ekibi tarafından American Truck Simulator Multiplayer Çıkış Detayları hakkında merak edilen sorular cevaplandı. Cevaplanan Sorular arasından başlıcaları; American Truck Simulator Multiplayer Desteği Olacakmı, American Truck Simulator Multiplayer Ne Zaman Çıkacak, Euro Truck Simulator 2 Multiplayer‘da Yasaklandım Bu American Truck Simulator Multiplayer‘a Taşınacakmı olarak yerlerini aldı. Müjdeli haberi çok uzatmadan bildirmek istiyoruz, aktarılan bilgilere göre American Truck Simulator için Multiplayer Desteği‘nin henüz ne zaman çıkacağı hakkında tam tarih belirtilmesede Multiplayer Sürümü’nün çok yakında çıkacağı belirtildi. Buda demek oluyorki çok yakında Amerika yolları oldukça canlı olacak :). Bunların yanı sıra WoTrMP Admini tarafından hazırlanan American Truck Simulator Multiplayer Tanıtım Videosu ve Geliştirme Oturumundan Resimler yayınlanmaya başladı. Ancak artık malesef orjinal oyun satın almış olmanız ATS Multiplayer yada ETS 2 Multiplayer oynayabilmeniz açısından yeterli olmayacak! Oyuna yeni başlayan acemi oyunculardan korunmak isteyen WoTrMP Ekibi Orjinal Oyunun yanı sıra minimum 2 Saatlik Singleplayer Oynanış Süresi zorunluluğu getirdi. Yani artık WoTrMP Multipleyer sunucusuna bağlanabilmeniz için 2 Saatlik Singleplayer oynamış olmanız gerekmekte. SCS Software‘in American Truck Simulator için sadece 64 bit (x64) desteği sunması nedeniyle ATS Multiplayer Sürümü‘nünde 64 bit (x64) olarak yayınlanacağı altı çizilerek belirtilmekte. Daha fazla detay için lütfen Türkçe Çevirimize göz atınız.

WoTrMP Ekibi: American Truck Simulator Multiplayer Çıkış Detayları Türkçe Çeviri

American Truck Simulator için Multiplayer hala geliştirilmektedir. Bugünkü test oturumundan olan bazı resimlere bir göz atın. Çok yakında desteklenecek. Kamyon!

Adminimiz tarafından yapılan American Truck Simulator Multiplayer Tanıtım Videosu‘nu (Trailer‘i) bir kontrol edin!

american truck simulator multiplayer çıkış detayları
American Truck Simulator Multiplayer Çıkış Detayları
american truck simulator multiplayer çıkış detayları
American Truck Simulator Multiplayer Çıkış Detayları
american truck simulator multiplayer çıkış detayları
American Truck Simulator Multiplayer Çıkış Detayları

American Truck Simulator Multiplayer çok yakında!

Daha Fazla Bilgi:

American Truck Simulator MP Çıkış Detayları

american truck simulator multiplayer çıkış detayları
World of Trucks Multiplayer

Herkese merhaba,

American Truck Simulator çıkışıyla birlikte, çok sayıda kullanıcının American Truck Simulator‘ı (ATSMP‘yi) destekleyip desteklemeyeceğimiz ve diğer benzer konularda bize soruları olduğunu biliyoruz, bu yüzden bunlardan bazılarını burada cevaplayacağız.

  • ATS için MP desteği olacakmı?

Evet, ATS desteği vereceğiz.

  • ATSMP Ne zaman çıkacak?

ATSMP en kısa sürede her şeyi hazır olarak çıkacak. Bu aşamada hala yapmamız gereken bazı çalışmalar var ama aslında ne zaman çıkacağını size bildireceğiz.

  • ETS2MP’de yasaklandım, bu ATSMP geneline taşınacakmı?

Evet, bütün yasaklar tüm WoTrMP platformu üzerinde bulunacaktır, yani bir oyunda verilen herhangi yasak, diğerinide etkileyecektir.

  • Hız sınırlayıcı neye sabitlenecek (ayarlanacak)?

Bu şu anda kararlaştırılmadı.

  • Çarpışma olmayan bölgeler ETS2MP ile aynı işemi yarayacak?

Evet. Çarpışma olmayan bölgelerin kaldırılması ve sevilen çarpışma olmayan bölgeler ETS2MP ile aynı şekilde çalışacaktır.

  • Ancak oyunu bir kopyasını satın almanızı etkileyebilecek bazı değişiklikler vardır ki bunları bu desteğin bir parçası olarak duyurmamız gerekiyor.

Sunucularımızda oynayabilmenizden önce minimum 2 saatlik oyun süresi zorlamamız olacaktır. Bu multiplayer sunucularımıza katılmadan önce Steam kütüphanenizde oyunun olması ve 2 saat boyunca singleplayer oynamak zorunda olduğunuz anlamına gelir. Bunu “Hesabım” ve “Ayarlar” ‘a giderek ve aşağıdaki düğmeye tıklayarak doğrulayabilirsiniz:

american truck simulator multiplayer çıkış detayları
World of Trucks Multiplayer Oyun Süresi Doğrulama

SCS‘nin oyunun sadece 64 bit sürümünü desteklediği gibi bu sürümde sadece 64 bit destekleyecektir.

Eğer başka sorularınız varsa, buradan cevaplamaya ve ne cevapladıysak yapabildiğimizce bu yazı içine geri koymaya çalışacağız.

ATSMP‘yi yayınladığımız zaman, buradan indirebilirsinizhttp://wotr-mp.com/download

Saygılarımızla,

Simülasyon Merkezi Blog

Simülasyon Merkezi Forum