American Truck Simulator Kenworth W900 Neredeyse Hazır!

SCS Software tarafından American Truck Simulator Kenworth W900 Kamyonunun Neredeyse Hazır olduğunu yapılan resmi açıklama ile bütün hayranlara duyuruldu! Önümüzdeki birkaç gün içinde yayınlanacak olan American Truck Simulator‘ın İlk Küçük Güncellemesi ile Kenworth W900 lisanslı bir şekilde resmi olarak oyuna eklenecek. Kenworth W900 Yapımına iki sene önce başlayan ve çoktan tamamlayan SCS Ekibi böylesine muhteşem bir klasik kamyon’unda bütün hayranlar tarafından büyük bir ilgi ile karşılanacağına son derece emin. SCS Software ATS çıkışından hemen önce söz verdiği üzere Kenwort W900‘u oyuna ücretsiz bir güncelleme ile ekleyecek. Bundan daha sonraki adımın Peterbilt 389 olduğu neredeyse kesinleşti. Bildiğimiz üzere American Truck Simulator‘ın gösterilen en büyük eksikliklerinden biri olan Amerika Yollarının simgesi Klasik Kamyonlar‘ın olmamasıydı. Ancak bu eleştirileri tarihe gömmeyi amaçlayan SCS Kenworth W900 ile Klasik Kamyon fırtınasını başlatmak üzere. Bunların dışında Ekip tarafından SteamPunk DLC hakkındada önemli bir açıklama yapıldı. Aktarılan bilgilere göre SteamPunk PaintJob DLC Robot tarafından 53 Bin kullanıcıya gönderildi ve hediye edildi ancak hala gönderilmesi gereken 110 Bin kullanıcı olduğu belirtilmekte. Küçük teknik aksaklıklar nedeniyle çeşitli sorunlar yaşandığı belirtilmekte. Ancak sabırlı olunması gerektiği ve DLC‘lerin büyük bir çoğunluğunun şuan dağıtıldığını belirtmekteler. American Truck Simulator‘ı bir mağazadan ön sipariş veren ve kutusu olan kullanıcılarında endişelenmesine gerek yok çünkü onlarında ücretsiz DLC kazanma şansı bulunmakta. Çok uzun zamandır oyunu takip edenler içinde, en fazla bir yada iki hafta içinde SteamPunk DLC‘sinin oyuna ekleneceğinin altı çizilmekte.

SCS Software: American Truck Simulator Kenworth W900 Neredeyse Burada Türkçe Çeviri

İkonik kamyon modeli Kenworth W900 birkaç kısa gün içinde American Truck Simulator dizisine eklenecektir; Şimdi bitirdiğimiz ilk küçük oyun güncelleştirmenin bir parçası olacak.

kenworth w900
American Truck Simulator Kenworth W900 Neredeyse Hazır!
kenworth w900
American Truck Simulator Kenworth W900 Neredeyse Hazır!

Bu aslında oyun için iki yıl önce oluşturmaya başladığımız ilk kamyon. Neredeyse bitmiş bir duruma gelmesinin üzerinden uzun süre geçti. Bu klasik aracın hayranlarımız tarafından çok olumlu karşılanacağına emindik. Ancak ilk lisans tartışmaları sırasında ilk araç için Kenwort ile yaklaşmanın en iyi seçenek olmadığını farkettiğimiz için gitmedi. Kamyon üreticileri görüntü konusunda çok dikkatli olma eğilimindedir, Kenworth ve, onların T680’inin kabin tasarımı aerodinamik öncülerine göre, bizim şu andaki oyun sürümünde ideal fikirlerinden oldukça farklı bir kamyon olmalı. Bu yüzden lisans anlaşması başarıyla imzalanacak diye umutlanmadan önce ilk olarak diğer kamyonu bitirmek için çalışmaya geri döndük.

kenworth w900
American Truck Simulator Kenworth W900 Neredeyse Hazır!
kenworth w900
American Truck Simulator Kenworth W900 Neredeyse Hazır!

Bu arada, ayrıca Steampunk DLC durumu ile ilgili size bir haber borçluyuz. Söz verdiğimiz gibi, şimdi de American Truck Simulator Sadık Steam takipçilerine hediye ediyoruz. Aslında bizim “Robot” birkaç gündür hediye kodlarını işleyebiliyor, ancak bazı teknik sorunlar tarafından kısıtlanmış durumda. Şimdiye kadar, 53.000 oyuncunun Steam kütüphanesine DLC’yi eklemeyi başardık, Şu anda hala vermemiz gereken bazı sorunlu 110,000 DLC daha var. Bizimle sabredin lütfen, DLC içeriği otomatik olarak kısa bir süre içinde oyunda görünecektir. Yürütme bizim tarafımızdan umduğumuz kadar hızlı değildi, henüz ücretsiz DLC kazanma şansınızı sınırlayacakda değiliz. Bugüne kadar ve bugün itibariyle Steam’den oyunu takip eden herkes hala almaya hak kazanacaktır. Oyunu bir mağazadan ön sipariş vermeniz ve kutunuz olduğu takdirde de endişelenmenize gerek yok; Çok uzun zamandır oyunu takip edenler içinde, DLC artık bir yada iki hafta sonra etkinleştirilmek üzere oyuna eklenecektir.

Saygılarımızla,

Simülasyon Merkezi Blog

Simülasyon Merkezi Forum