American Truck Simulator Harita DLC’si Açıklamaları

SCS Software beklenen American Truck Simulator Harita DLC’si Açıklamaları‘nda bulunarak hayranların bütün merak ettiği soruların yanıtını verdi. Aktarılan oldukça önemli bilgilere göre 3 Şubat‘ta American Truck Simulator‘ın çıkışı ile birlikte Nevada DLC‘si kullanılabilir olacak ancak Arizona DLC‘sinin yayınlanmasının bir yıllarını alacağı belirtildi. Nevada DLC‘si ve Arizona DLC‘si herkes için açık ücretsiz bir oyun güncellemesi olarak kullanıcılara sunulacak. American Truck Simulator çıkışıyla birlikte Kalifornia Eyaleti‘nin tamamını içerecek. American Truck Simulator Tavsiye Edilen Satış Fiyatı‘da yapılan açıklamalar arasında. Aktarılan bilgiye göre oyunun Tavsiye Edilen Satış Fiyatı 20$/20£ olarak belirlendi. Bu rakamları değerlendirdiğimizde American Truck Simulator Türkiye Satış Fiyatı yaklaşık olarak 60 – 65 TL civarı olacaktır. Oyunun medya içeriğinin bütün dijital ve perakende satış noktalarında aynı olacağı bildirildi ancak birde oyunun karton kutuda Special Edition versiyonu çeşitli yayın ortakları tarafından satışa sunulacak. Yani buda demek oluyorki koleksiyoncular için yada güzel bir hediye alternatifi olması gerçekten çok iyi. American Truck Simulator aynı Euro Truck Simulator 2 gibi Güncellemelerle sürekli olarak geliştirilmeye devam edecek. Daha fazla bilgi için lütfen detaylı Türkçe Çevirimize göz atınız.

SCS Software: American Truck Simulator Harita DLC’si Açıklamaları Türkçe Çeviri

American Truck Simulator Harita DLC’si Açıklamaları

american truck simulator harita dlc'si açıklamaları
American Truck Simulator Harita DLC’si Açıklamaları

American Truck Simulator ve gelecek ilk sürümü çıkış mesajı için planlarımız ile ilgili yolumuza çıkan sorulara çığ gibi cevap verme zamanı geldi.

İlk günki çıkış, Kalifornia Eyaleti‘ni içerecektir. Zaten her zaman planımız buydu.

Ayrıca 3 Şubat‘ta Nevada Eyaleti‘nin, çıkış için tamamen hazır olacağını onaylamaktan mutluyuz. Oyun kutu ambalaj tasarımı‘nı kesinleştirirken hala Nevada‘nın bitiş çizgisi hakkında emin değildik, bu yüzden raflarda duran perakende kutuları üzerine Kalifornia Spotu koyacağız. Ama aslında daha çok kapının hemen dışından gelebilecek şekilde. Kısacası, Nevada DLC‘si herkes için ücretsiz bir oyun güncellemesi olacak, nereden olursa olsun yada oyunu satın aldığınız zaman, resmi çıkış tarihi ile birlikte hemen kullanılabilir olacak.

american truck simulator harita dlc'si açıklamaları
American Truck Simulator Harita DLC’si Açıklamaları

Ayrıca Arizona Eyaleti‘nin, zor bir iş olacağı artık halka açık bir bilgidir. Aslında perakende kutulu ambalaj üzerinde, Arizona DLC‘sinin eninde sonunda bittiği zaman bu oyun sürümü sahipleri için kilidinin açık olacağına dair bir ifade var. Arizona DLC‘sininde herkes için ücretsiz bir oyun güncellemesi olacağını onaylayabildiğimiz için mutluyuz. Dünyanın bu kısmı hala geliştirilme aşamasındadır bunun için sadece biraz daha beklemek zorunda kalacaksınız.

Gerçekten oyunu nereden satın alacağınız hakkında belirli bir kanal için endişelenmenize gerek yok, Steam olsun, herhangi başka bir dijital mağaza veya bir tuğla-harç mağazası olsun oynanabilir içerik herkes için aynı olacak.

Aslında, bu temel sürüm yanındakilerdende bahsetmeliyiz, birkaç perakende yayıncı ile oyunun çıkacak zengin (ve daha pahalı) bir versiyonunu sunmaya karar verdik. Bunlar büyük karton kutularda kesinlikle daha güzel ek ürün öğelerinden oluşan cool bir seçim içerir, bu yüzden ekstra değeri ile örneğin çok güzel bir doğum günü hediyesi olabilir. Ama oyunun kendisine gelince, yükleme medyası aynı, ve aynı DLC seti, oyunun Normal Sürümü’ne sahip insanlar ile oyunun bu Özel Sürümü‘nü (Special Edition) satın alanlar içinde kilidi açık olacak.

Oyunun tavsiye edilen fiyatı 20$/20£ olacak, diğer para birimleri için beklenen bir durum olsa da, bazı yerel pazar özellikleri ve güzel yuvarlak bir rakam görüntüleme ihtiyacı hafif farklılıklara (varyasyonlara) neden olabilir.

american truck simulator harita dlc'si açıklamaları
American Truck Simulator Harita DLC’si Açıklamaları

Kesinlikle Arizona ile American Truck Simulator Dünyası üzerinde çalışmayı durdurma gibi bir planlanımız yok. Bununla birlikte, lütfen önümüzdeki yolun uzun olduğunu unutmayın, ve kıtayı kapsayacak şekilde yapmamız yılımızı alacak. Düzenli ücretsiz güncellemeler ile oyuna özellikler eklemeye devam edeceğiz, ama hepsi değilsede en ileri harita genişleme DLC’leri, paralı olacak. Bir iş modeli içeriğini inşa etme izni almak için normale göre on kat daha fazla miktarda geç başlangıç yapmak zorunda kalmıştık. Eğer kıyıdan kıyıya ileri gitmeye bakıyorsanız, artık bunu yapmak mümkün olmayacaktır, ve daha sonra size ilk satın alma fiyatından daha pahalıya mal olacaktır.

Doğu Kıyısına ulaşma şansı elde etmek harika olurdu, ekvator enleminden en az 60 derece kuzeye ve güneye doğru kaydırabilmek mümkün olsa muhteşem olurdu. Ama sonuçta, bu size bağlı, bizim hayranlarımız var nede olsa. – cüzdanları ile oy verebilecek. Yeni fırsatlar ve zorlukları ele alan takımımızın, gelecekteki büyümesine sağ rehberlik vermeniz için sizi bekliyoruz.

Sabrınız ve desteğiniz için teşekkür ederiz!

Saygılarımızla,

Simülasyon Merkezi Blog

Simülasyon Merkezi Forum