American Truck Simulator Demo Çıktı

SCS Software Tarafından American Truck Simulator Demo Çıktı‘ğı resmi olarak bütün hayranlara duyuruldu! Eğer oyunu satın almakta tereddüt ediyorsanız yada bilgisayarınızda oyunun nasıl çalışacağını canlı olarak gözlemlemek istiyorsanız American Truck Simulator Demo Sürümü tam size göre. Yada sadece oyunu denemekte istiyor olabilirsiniz, merak etmeyin ATS Demo Sürümü‘nü yinede bilgisayarınıza indirebilirsiniz. American Truck Simulator Demo Sürümü sadece Steam üzerinden erişilebilir durumdadır ve sadece California (Kaliforniya) Eyaleti‘ni içerir buda demek oluyorki malesefki Nevada Eyaleti‘ni oyunu satın almadan test edemeyeceksiniz. ATS Demo Sürümü‘nde kullandığınız Save dosyanızın oyunun Tam Sürümü‘ndede sorunsuz bir şekilde çalıştığı SCS Ekibi tarafından altı çizilerek belirtilmekte. American Truck Simulator‘ı merakmı ediyorsunuz, ozaman durmayın ve sadece indirin.

SCS Software: American Truck Simulator Demo Çıktı Türkçe Çeviri

american truck simulator demo çıktı
American Truck Simulator Demo Çıktı!

Selamlar kamyoncular!

Oyunu satın almakta ve teknik uyumsuzluk korkusuyla risk almayı istemekte hala emin değilseniz, ücretsiz bir American Truck Simulator Demo’sunun kullanılabilirliğini duyurmaktan mutluluk duyuyoruz. Oyunu satın alma kararı vermeden önce, bilgisayarınızda çalışacağına emin olmak için deneyin. Artık sadece oyunun kendisi kadarını Steam’den ele geçirebilirsiniz.

Demo alınan işlerin sayısı ile sınırlıdır ve sadece California (Kaliforniya) Eyaleti’ni içerir, ama teknik olarak oyunun kendisi ile aynıdır. Demo oynadıktan sonra oyunu satın alırsanız, kaldığınız yerden (yer neresi ise) sürmeye devam edebilirsiniz, demo modunda kaydedilen oyunu saklayabilirsiniz, tam oyun ile uyumludur.

American Truck Simulator Demo Sürümünü Steam Üzerinden İndirmek İçin:

Saygılarımızla,

Simülasyon Merkezi Blog

Simülasyon Merkezi Forum

BİR YORUM

Comments are closed.