American Truck Simulator Bonusu

SCS Software küçük bir American Truck Simulator Bonusu hediye edeceğini açıkladı! Oyunun çıkışına çok yaklaştığımız bu dönemde SCS, American Truck Simulator Steam Sayfası‘ndaki “Takip Et” seçeneğini işaretleyenlere yada perakende kutusu içinde oyunu satın alarak bir hafta içinde Steam’de etkinleştirenlere özel olarak benzersiz bir American Truck Simulator Steampunk Paintjobs Paketi süprizi hazırladı. Oyunu Steam sürümünü satın alacak olanlar bizce vakit kaybetmeden ATS Steam Sayfası‘ndaki “Takip Et” seçeneğini işaretlemeliler. Ekibinde belirttiği üzere, bu gibi küçük bir rüşvet karşılığında oyunun çıkış haftasında Steam En Çok Satılanlar listesinde ilk sıralarda olmayı hedefleyen SCS Software’e başarılar dileriz. 3 Şubat 2016‘da American Truck Simulator’ın çıkışı simülasyon oyunları için devrim olacaktır. Daha fazla detay için lütfen detaylı Türkçe Çevirimize göz atınız.

SCS Software: American Truck Simulator Bonusu Türkçe Çeviri:

American Truck Simulator 3 Şubat 2016 tarihinde perakende ve dijital kanallarda aynı anda yayınlanacak. Ama “haber” bu değil – Umarım bu tarih zaten takvimde işaretlenmiştir! 😉

Çıkış haftasında mümkün olabildiğince büyük bir sıçrama yapabilmek için – En Çok Satanlar Grafiği‘nde yüksek bir yere yerleşmek ve oyun endüstrisi basınında bu şekilde bir izlenim bırakabilmek için – oyun satmaya başladıktan hemen sonra bir satış yükselmesi oluşturmak istiyoruz. Bunu başarmamız hayran topluluğumuza bağlıdır; işleri nasıl kolaylaştıracağımızı düşündüğümüz zaman, küçük bir rüşvet olarak bonus fikrini bulduk.

İşte Anlaşma: American Truck Simulator Steam Sayfası‘na git ve bu oyun çıkışına gidilen dönemde, Steam arkadaş aktiviteleri aracılığıyla bütün önemli duyuru beslemelerini aldığından emin olmak için “Takip Et” i seç.

american truck simulator bonusu
American Truck Simulator Bonusu

Ağımız içine mümkün olabildiğince fazla insanı alıp, bilinçlendirmeyle oyunun yaklaşan çıkışında biraz kartopu etkisi olabileceğini umut ediyoruz – Sadece sert çekirdekli hayranlar arasında değil, ama aynı zamanda genel oyun popülasyonu içindede. Bu “Takip Etme” karşılığında, size özel bir hediye vermek için hazırız: Steampunk temalı eşsiz kamyon paintjob‘larından bir dizi.

Eğer bir perakende kutusu ya da herhangi bir alternatif dijital kanal üzerinden oyunu satın alırsanız herşey yolunda – oyunun resmi Steam Topluluk duyurularını takip ettiğiniz sürece ve çıkıştan sonra bir hafta boyunca Steam’de oyun etkinleştirmek, bu bonus için uygundur.

american truck simulator bonusu
American Truck Simulator Bonusu
american truck simulator bonusu
American Truck Simulator Bonusu

Saygılarımızla,

Simülasyon Merkezi Blog

Simülasyon Merkezi Forum